Hakkımızda

kibris tüp bebek merkezi idari direktörüDr. Mehmet Ali TUNÇBİLEKİdari Direktör

Kıbrıs'ın turizm cenneti Girne'de bulunan Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi hastanemiz (Girne Tüp Bebek ~ IVF), tüp bebek, kısırlık (fertility), kadın hastalıkları ve özellikle doğum alanlarında uluslararası akademik tecrübeye sahip ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Son teknoloji ekipmanlar kullanılarak donanmış hastanemizde, Kıbrıs'ın özellikle tüp bebek ve kadın hastalıkları tanı-tedavi konusunda en büyük ve kapsamlı laboratuvarı ve ameliyathanesine sahip olmaktan gurur duymaktayız. Bu sayede Kuzey Kıbrıs'ta radyoloji uzmanımız 4 boyutlu USG ile hem gebelik takibi hemde jinekolojide ileri düzey görüntüleme ile hizmet vermektedir.

Tüp Bebek Merkezimiz; size özel danışman sağlayarak, stressiz daha rahat ve konforlu bir tedavi süreci geçirmesi için kurulmuştur. Tedavi sürecinde sürekli olarak her konuda size bilgilendiren danışmanımız, tüm tedavi süresince 7/24 sizden gelecek olan soru ve talepleri karşılamak için her daim hazır olacaktır.

Kliniğimizde Dr. Mehmet Ali TUNÇBİLEK önderliğinde, Tüp Bebek Uzmanlarımız Dr. Verda TUNÇBİLEK ve Op.Dr. Tolga TUNA tecrübesiyle hasta sağlığını, ekibimizdeki embriyoloğundan hemşiresine kadar memnuniyeti ve mutluluğunu en ön safhada tutan bir merkezdir.

Özellikle merkezimizin; yüksek başarı oranları, yüksek gebelik oranları, sağlıklı bebek sayısı, tedavi ettiği çiftlerin sayısının çok yüksek olması ve diğer merkezlere göre daha uygun fiyat politikamız olduğundan anne adaylarının ve çiftlerin bizi seçmesindeki en büyük etken olmaktadır.

Merkezimize bağlı özel araçlarımız ve şoförlerimiz sayesinde, hastaların ulaşım ihtiyaçları tarafımızdan karşılanmaktadır. Ercan Havalimanı'ndan Tüp Bebek Merkezimize transferiniz ve konaklayacağınız otele kadar, hastanemizin özel şoförü sizin ulaşımınızı sağlayacaktır. Konaklama ile ilgili dilerseniz anlaşmalı otellerimizle bağlantıya geçip, sizin için en uygun, rahat ve konforlu bir oteli ayarlayabiliriz.

Unutmayın ki, Kıbrıs bir turizm cennetidir, biz sizler için labaratuvarımızda çalışırken, siz de sırada Kuzey Kıbrıs'ın kültürünü tanıyabilir ve tarihi güzelliklerini gezebilirsiniz, bir anlamda tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Toplumun değer yargıları ve çiftlerin hassasiyeti her zaman göz önünde bulundurulur. Diğer tüm sağlık sorunlarında olduğu gibi çiftlerin durumları, aldıkları tedaviler, test sonuçları tam bir gizlilik içinde muhafaza edilir.

Mahremiyet, merkezimizde en çok önem verilen konuların başında yer alır. Çiftin izni olmadan isterse çok yakını, anne baba kardeş dahil olmak üzere tedavi süreci hakkında asla bilgi verilmez. Özel bilgileri paylaşılmaz. Gerek muayeneler gerek işlemler sırasında çiftlerin özel yaşamlarına maksimum saygı gösterilir. Her türlü kolaylık sağlanarak çiftin stres altında olması önlenir.