İdil KayaSorumlu Hemşire

idil kaya1993 yılında Bursa'da doğdu. İstanbul'da ilköğrenim gördükten sonra İzmir'de ortaöğretim ve lise öğrenimini tamamladı. 2015 yılında Koç Üniversitesi Hemşirelik Fakültesinden mezun olduktan sonra 1.5 yıl kadar Koç Üniversitesi Hastanesi'nde ‘’Ameliyathane Hemşireliği’’ yaptı.

2016 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne taşındı ve çeşitli tüp bebek merkezlerinde Tüp Bebek Hemşiresi olarak görev yaptı.

2017 yılında Kyrenia (Girne) Tüp Bebek Merkezi’nde Hasta Koordinatörlüğü ve Sorumlu Hemşire görevine başladı.

Halen görevine devam etmektedir. Orta seviyede İngilizce bilmektedir.

Kıbrıs Tüp Bebek

Kıbrıs Tüp Bebek Kadın Doktor

Kıbrıs tedavi uygulamaları nelerdir?

Kıbrıs Tüp Bebek Yaş Sınırı

Kıbrıs 'ta Tüp Bebek Yaptırmak

Kıbrıs Tüp Bebek İşlemi Fiyatları ~ 2020

Kıbrıs Tup Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Yatıran Hastaların Yorumları

Kıbrıs Tüp Bebek Uzmanları - Op.Dr. Verda Tunçbilek

Kıbrıs Tüp Bebek konusunda fikir sahibi olmak için öncelikle, kısırlık tedavisi konusunda hastanemizde gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Kullanacağınız ilaçlar, iğneler vs. tüm konuda bilgilendireleceksiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Hastanemiz (Girne Tüp Bebek ~ IVF), tüp bebek, kısırlık (fertility), kadın hastalıkları ve özellikle doğum alanlarında uluslararası akademik tecrübeye sahip ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Neden Kıbrıs'ın en iyi tüp bebek merkezi olduk? Neden tedavi için Kıbrıs Tüp bebek merkezi hastaları bizi tercih ediyor? Bu soruların tüm cevaplarını sitemizde, ilgili makaleler içerisinde bulabilmektesiniz.

Neden Tüp Bebek Merkezimiz? ve diğer hastanelerden niçin bu kadar uygun fiyat prosedörü bulunmaktadır?