Kıbrıs Tüp Bebek Danışmanı

kibris tup bebek danismani

Kuzey Kıbrıs'ta IVF tedavilerinde uzmanlaşmış son derece deneyimli bir Tüp Bebek Merkezi hasta danışmanı ve koordinatörlerine sahibiz. Yılların bize getirmiş olduğu bilgi ve deneyimini sunarak, her bir çocuk sahibi olmak isteyen bireyler için en iyi özel tavsiyeleri sağlıyoruz ve ayrıca sizin durumunuza en uygun, en yüksek standartlarda ve başarı oranlarında çalışan ekibimiz sağlıklı gebelik için tüm gayretle çalışacağından hiç şüpheniz olmasın.

Bizler, Tüp Bebek danışmanı olarak rolümüz, sizler için en uygun tedavileri seçerken en iyi tavsiyeleri de vermekteyiz. Hastaların talepleri doğrultusunda randevularına eşlik ediyor, destekliyor, tavsiyelerde bulunuyor ve gerektiğinde nerede, nerede ve ne zaman, tüm gerekli bilgileri paylaşıyoruz. Hastanın tedavi sürecini koordine etmek için hem hastalarla hem de sağlık personeliyle bağlantı kuruyoruz. Tedavi sırasında adım adım rehberlik ederek sürekli olarak yanınızda sizi durum hakkında bilgilendiriyoruz. Hastaya ayrıca Kuzey Kıbrıs'a vardığında konaklama, transfer, yeme-içme ve gezilecek yerler ile tavsiyede bulunuyoruz.

Amacımız, hastalarımıza ebeveyn olma yolculuğunuzla ilişkilerde en iyi bilgiyi ve tavsiyeyi sağlamaktır. Son derece deneyimli bir IVF koordinatörü olarak, size uygun tedaviniz hakkında size tavsiyelerde bulunacağız.

Kıbrıs Tüp Bebek Tedavi Süreci

Doktor ile ilk görüşme

Tüğ bebek alanında uzman doktorumuza danışacaksınız. Doktor gerekirse bir kan testi yaptıracaktır. Doktor, yumurtalık rezervini ayırt etmek için dahili bir temel tarama yapacaktır. Bu tamamlandığında, doktor yumurtalıklarınızı canlandırmak için size bir ilaç reçetesi yazacaktır.

Evde tedaviye başlayan hastalar için özellikle kadın hastalar, tüp bebek koordinatörünün hastaya menstrüel siklusunun ikinci veya üçüncü gününde taban çizgisi taramasıyla birlikte yapmasını sağlayacağı çeşitli bir hormon kan testi yapacaktır. Sonuçlar doktora gönderildikten sonra, doktor hastanın yumurtalık durumuna göre ilacı analiz edecek ve reçete edecektir.

İlaç kullanımı sonrası

Doktor tarafından bir tarama muayenesinden geçtiğiniz yumurtalık stimülasyonunuzun ilerlemesini izlemek için başka bir randevu için kliniğe geleceksiniz.

Adım adım takip etmeniz için size bir reçete ve bir protokol tedavi takvimi verilecektir. Birkaç kez tarama yapacak ve ilaç dozajlarını analiz etmesi ve ayarlaması için doktora göndereceksiniz.

Yumurta olgunlaşması

Yumurtalarınızın toplanmasından iki gün önce, yumurtaların olgunlaşmasını tetikleyen hormon tetikleyici bir enjeksiyonunuz olur.

Tetik enjeksiyon gününden bir gün önce Kıbrıs'a geleceksiniz. Tetik enjeksiyon süresini ayarlamak için bir doktor konsültasyonuna ve muayenesine sahip olacaksınız. Enjeksiyon yapıldıktan 36 saat sonra yumurta toplama işlemi yapılacaktır.

Yumurta toplama

Bu basit, kısa işlem için hafif bir genel anestezi alırsınız. Doktor, ultrason eşliğinde bir teknik kullanarak yumurtalarınızı alacak.

Sperm üretimi

Yumurta toplama gününde erkek partner bir sperm örneği verecektir.

Embriyo Gelişimi

Embriyolog, spermi ICSI adı verilen laboratuvarda olgun yumurtaya enjekte edecektir. ICSI'den 24 at sonra yumurtalar döllenir ve erken embriyo gelişimi başlar.

Embriyo transferi

Yumurta toplamadan 3-5 gün sonra, doktorunuz rahme 1-3 sağlıklı embriyo enjekte eder.

Hamilelik testi

Embriyo transferinden 12 gün sonra, tedavinin pozitif veya negatif olup olmadığını anlamak için Beta HCG testi adı verilen bir kan testiniz yapılır.

Whatsapp Destek