Kıbrıs Tüp Bebek Tedavisi Kaç Gün Sürer?

kibris tup bebek suresiKıbrıs Tüp Bebek Tedavi Merkezi olarak, kısırlık sorunu yaşayan bireyler için hastanemiz en etkili bir tedavi seçeneği sunmakta ve hamilelik şansını üst seviyelere çıkarmaktadır. Tüp Bebek, genellikle diğer tedaviler işe yaramadığı zaman tercih edilmektedir. Uluslararası tecrübeye sahip uzman doktorlarımız ve ekibimiz, sizin birer danışmanınız olacaktır.

Özellikle tüp bebek kliniğimizdeki yardımcı üreme teknolojisi cihazları en son teknoloji altyapısında olup, en etkili sonucu almak için geliştirilmiştir.

Unutmamak gerekir ki; Ancak her çift "TÜP BEBEK" tedavisi için uygun olmayabilir. Bu nedenle aday çiftler öncelikle bir sağlık taramasından geçirilerel bilgi verilmektedir.

Eğer, Kıbrıs Tüp Bebek Doktorumuz sizin için tüp bebek seçeneğini onaylarsa, birçok aşamadan oluşan bir tedavi süreci sizleri bekliyor olacak. Tedavinin içeriğini yumurtalıklardan toplanan olgun yumurtaların laboratuvar ortamında spermle döllenmesi oluşturur. Sonra döllenen yumurta (embriyo) rahme aktarılır.

Tedavi tahmini olarak 1 ay sürer ama bazen aşamalar farklı parçalara ayrılır ve işlem daha uzun sürebilir. Tüp bebek merkezindeki ekibin performansı ile anne adayının motivasyonuna bağlı olarak ve başarı olasılığı yaş ve kısırlığın nedeni gibi birçok faktöre bağlıdır.

Whatsapp Destek