Merkez ve Ekibimiz

kibris tup bebek merkezimizTunçbilek Sağlık Hizmetleri Ltd. şirketi tarafından kurulan ve Kuzey Kıbrıs'ın en büyük tüp bebek merkezi olan Girne Tüp Bebek Merkezi, 4 katlı olup 1000 metrekare kapalı alana sahip olmakla beraber, labaratuvarı, 2 adet tam donanımlı ameliyathane ile özel misafir ve dinlenme odaları yer almaktadır. Hastalarımızın daha rahat ve konforlu bir tedavi geçirmesi için tüp bebek merkezimiz, tüm incelikler düşünülerek tasarlanıp kurulmuştur.

Özellikle tüp bebek tedavileri konusunda en çok Türkiye'den hastalar bize ulaşmaktadır. Ardından sırasıyla Avrupa ve Ortadoğu'daki ülkeler takip etmektedir. 

Hastanemizde kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde radyoloji uzmanımız 4 boyutlu USG ile hem gebelik takibi hemde jinekolojide ileri düzey görüntüleme ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz; başarı oranları, tedavi ettiği çiftlerin sayısı, gizlilik ve güvenilirlik politikaları bakımından örnek bir kurum olarak referans gösterilmektedir.

Ayrıca merkezimize bağlı özel araçlarımız vasıtası ile, hastaların ulaşım ihtiyaçlarını karşılanmaktadır (havaalanından merkezimiz ve otele). Hastalarımıza ev rahatlığı sağlamak için anlaşmalı otellerimizde konaklama seçeneklerimizi sunuyoruz.

 

EKİBİMİZ

Dr. Mehmet Ali TUNÇBİLEK

Dr. Mehmet Ali TUNÇBİLEK

İdari Direktör
Op.Dr. Verda TUNÇBİLEK

Op.Dr. Verda TUNÇBİLEK

Kadın Doğum ~ Tüp Bebek Uzmanı
Op.Dr. Tolga TUNA

Op.Dr. Tolga TUNA

Kadın Doğum ~ Tüp Bebek Uzmanı
Mustafa ÇELİK

Mustafa ÇELİK

Sorumlu Embriyolog
İdil KAYA

İdil KAYA

Sorumlu Hemşire
Gökçe ÇELİK

Gökçe ÇELİK

Tüp Bebek Hemşiresi
Nermin BULDU

Nermin BULDU

Tüp Bebek Hemşiresi
Zehra Eda CANITEZ

Zehra Eda CANITEZ

Acil Tıp Teknikeri
Majd NASSER

Majd NASSER

Yabancı Hasta Koordinatörü
Rovena BELLO

Rovena BELLO

Yabancı Hasta Koordinatörü
Mehtap TOKSOY

Mehtap TOKSOY

Poliklinik Hemşiresi
Gülümser KARA

Gülümser KARA

Ameliyathane Personeli
Sözen ÖZKENT

Sözen ÖZKENT

Muhasebe
Havva ÖZMERTTAŞ

Havva ÖZMERTDAŞ

Tıbbi Sekreter

KIBRIS ~ GİRNE TÜP BEBEK MERKEZİMİZ

Kıbrıs Tüp Bebek

Kıbrıs Tüp Bebek Danışmanı

Kıbrıs tedavi uygulamaları nelerdir?

Kıbrıs Tüp Bebek Yaş Sınırı

Kıbrıs 'ta Tüp Bebek Yaptırmak

Kıbrıs Tüp Bebek İşlemi Fiyatları ~ 2020

Kıbrıs Tup Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Yatıran Hastaların Yorumları

Kıbrıs Tüp Bebek konusunda fikir sahibi olmak için öncelikle, kısırlık tedavisi konusunda hastanemizde gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Kullanacağınız ilaçlar, iğneler vs. tüm konuda bilgilendireleceksiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Hastanemiz (Girne Tüp Bebek ~ IVF), tüp bebek, kısırlık (fertility), kadın hastalıkları ve özellikle doğum alanlarında uluslararası akademik tecrübeye sahip ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Neden Kıbrıs'ın en iyi tüp bebek merkezi olduk? Neden tedavi için Kıbrıs Tüp bebek merkezi hastaları bizi tercih ediyor? Bu soruların tüm cevaplarını sitemizde, ilgili makaleler içerisinde bulabilmektesiniz.

Neden Tüp Bebek Merkezimiz? ve diğer hastanelerden niçin bu kadar uygun fiyat prosedörü bulunmaktadır?