Mustafa ÇelikEmbriyolog

mustafa celik1982 Yılında Artvin’de doğdu. Ege Üniversitesi Biyoloji bölümü bitirdikten sonra Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Histoloji-Embriyoloji Anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı.

2010 yılında Ankara Üniversitesi Tüp Bebek Merkezinde Mikroenjeksiyon (ICSI) sertifikası ve Embriyoloji Laboratuvar Sorumlusu sertifikasını aldı.

Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde çeşitli tüp bebek merkezlerinde Embriyoloji Laboratuvar sorumlusu olarak çalıştı.

2017 yılından beri Kyrenia (Girne ) Tüp Bebek Merkezi’nde Embriyoloji sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Embriyoloji alanında çeşitli dernek üyelikleri bulunmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kıbrıs Tüp Bebek

Kıbrıs Tüp Bebek Kadın Doktor

Kıbrıs tedavi uygulamaları nelerdir?

Kıbrıs Tüp Bebek Yaş Sınırı

Kıbrıs 'ta Tüp Bebek Yaptırmak

Kıbrıs Tüp Bebek İşlemi Fiyatları ~ 2020

Kıbrıs Tup Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Yatıran Hastaların Yorumları

Kıbrıs Tüp Bebek Uzmanları - Op.Dr. Verda Tunçbilek

Kıbrıs Tüp Bebek konusunda fikir sahibi olmak için öncelikle, kısırlık tedavisi konusunda hastanemizde gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Kullanacağınız ilaçlar, iğneler vs. tüm konuda bilgilendireleceksiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Hastanemiz (Girne Tüp Bebek ~ IVF), tüp bebek, kısırlık (fertility), kadın hastalıkları ve özellikle doğum alanlarında uluslararası akademik tecrübeye sahip ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Neden Kıbrıs'ın en iyi tüp bebek merkezi olduk? Neden tedavi için Kıbrıs Tüp bebek merkezi hastaları bizi tercih ediyor? Bu soruların tüm cevaplarını sitemizde, ilgili makaleler içerisinde bulabilmektesiniz.

Neden Tüp Bebek Merkezimiz? ve diğer hastanelerden niçin bu kadar uygun fiyat prosedörü bulunmaktadır?