Yumurta Dondurma

yumurta dondurmaYumurta Dondurma Kimlere uygulanır?

  1. Kariyer ve iş yaşamı sebebiyle anne olma hayalini erteleyen genç bayanlara.

  2. Kemoterapi, Radyoterapi gibi ağır tedavi görmesi gerekmiş bayanların tedavi sonrası gebeliklerinin sağlanabilmesi amacıyla.

  3. Yumurta gelişimi az olan bayanlarda yumurtalar dondurularak biriktirilebilir ve daha sonra hepsi beraber çözülerek daha çok embriyo ile başarı ihtimali artırılabilir.

  4. Tüp bebek tedavisinde yumurtalar toplanmasına rağmen erkekten sperm elde edilemezse, işlemi daha sonra gerçekleştirmek amacıyla.

  5. Hiçbir endikasyon olmamasına rağmen doğurganlığını kaybetme endişesi olan kadınlar için.

  6. Yumurta Dondurma Nasıl uygulanır?

    İlk olarak yumurta gelişimi sağlamak için ovulasyon indüksiyonu adı verilen ilaç tedavisi uygulanır. Diğer tüp bebek işlemlerinde de uygulanan bu ilaç tedavisi sayesinde gelişen yumurtalar genel anestezi altında toplanır. Temizlenen yumurtalardan olgun bulunanlar ayrılır ve dondurma işlemine sıra gelir. İlaç tedavisi ile yumurta toplanması arasında gereken süre yaklaşık 10-15 gündür. Sadece bir gün merkezimizde yumurta toplama işlemi için bulunmanız, ilaçlarınızı evde kullanabileceğiniz için yeterli olacaktır.

Kıbrıs Tüp Bebek

Kıbrıs Tüp Bebek Kadın Doktor

Kıbrıs tedavi uygulamaları nelerdir?

Kıbrıs Tüp Bebek Yaş Sınırı

Kıbrıs 'ta Tüp Bebek Yaptırmak

Kıbrıs Tüp Bebek İşlemi Fiyatları ~ 2020

Kıbrıs Tup Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Yatıran Hastaların Yorumları

Kıbrıs Tüp Bebek Uzmanları - Op.Dr. Verda Tunçbilek

Kıbrıs Tüp Bebek konusunda fikir sahibi olmak için öncelikle, kısırlık tedavisi konusunda hastanemizde gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Kullanacağınız ilaçlar, iğneler vs. tüm konuda bilgilendireleceksiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Hastanemiz (Girne Tüp Bebek ~ IVF), tüp bebek, kısırlık (fertility), kadın hastalıkları ve özellikle doğum alanlarında uluslararası akademik tecrübeye sahip ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Neden Kıbrıs'ın en iyi tüp bebek merkezi olduk? Neden tedavi için Kıbrıs Tüp bebek merkezi hastaları bizi tercih ediyor? Bu soruların tüm cevaplarını sitemizde, ilgili makaleler içerisinde bulabilmektesiniz.

Neden Tüp Bebek Merkezimiz? ve diğer hastanelerden niçin bu kadar uygun fiyat prosedörü bulunmaktadır?